Viļņas universitātes studentu traumatoloģijas un ortopēdijas zinātniskā pulciņa vizīte Rīgas Stradiņa universitātē

Viļņas universitātes Medicīnas fakultātes Traumatoloģijas un ortopēdijas studentu zinātniskā pulciņa biedri  un Viļņas universitātes Medicīnas fakultātes Reimatoloģijas, ortopēdijas-traumatoloģijas un rekonstruktīvās ķirurģijas klīnikas Ortopēdijas un traumatoloģijas centra vadītājs profesors Narūnas Porvaneckas 2017.gada 19.-20.aprīlī, pamatojoties uz Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Traumatoloģijas un ortopēdijas studentu zinātniskā pulciņa ielūgumu,  viesojās RSU.

Vizītes laikā Viļņas universitātes Medicīnas fakultātes studenti apmeklēja RSU Ortopēdijas katedru, VSIA “Traumatoloģijas un Ortopēdijas slimnīca” nodaļas  un  RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centru.

Prof. N.Porvaneckas nolasīja lekciju “Endoprotezēšana pacientiem ar gūžas locītavas displastisku osteoartrītu”, kuru apmeklēja studenti, rezidenti un traumatologi, ortopēdi.

Tika organizēta kopēja Viļņas universitātes un RSU studentu pulciņa sēde, kurā Viļņas universitātes un RSU studentu pulciņu pārstāvji prezentēja pētnieciskos darbus, kā arī apguva praktiskās iemaņas koriģējošo osteotomiju plānošanā. Studentu pulciņu kopējā sēdē piedalījās prof. N.Porvaneckas un RSU Ortopēdijas katedras vadītājs prof.Andris Jumtiņš un docente Ruta Jakušonoka.

Tika pārrunāta RSU Ortopēdijas katedras un Viļņas universitātes Medicīnas fakultātes turpmāka sadarbība  ortopēdijas apmācības, pētniecības un zinātniskās darbības jomā.

lt_vizīte_bilde