Arhīvs April 3, 2018

RSU studentu pētnieciskā žurnāla “Inquisitio” ceturtais numurs

inquisitio-4

Šodien, 3. aprīlī, plkst. 16.00 Latvijas Nacionālajā bibliotēkas (LNB) jauniešu telpā -15+ norisināsies pētnieciskās žurnālistikas izdevuma Inquisitio jaunākā numura atklāšanas svētki.  Jauno žurnālistu mērķis ir atklāt Latvijā līdz šim publiski noklusētas un maz aktualizētas tēmas un viena no tām ir  – ziedojumu vākšana internetā. Žurnālisti ir pētījuši kā blogeri izvilina ziedojumus no bērniem. Numurā varēsiet lasīt arī par to kā rīkoties, ja uznāk depresija un par pirmās palīdzības kursu nozīmi un to kvalitāti Latvijas autoskolās, kā arī citus interesantus rakstus. Rakstu autoriem šodien varēsiet uzdot jautājumus klātienē. Žurnāls elektroniskā formātā ir pieejams studentu medija Skaļāk! mājaslapā skalak.rsu.lv, bet jaunākā numura drukātā versija būs pieejama no 9. aprīļa RSU Informācijas centrā, Dzirciema ielā 16, Rīgā.

Nav komentāru