Arhīvs March 1, 2018

Starptautiskā Dzirdes diena – “Sadzirdi nākotni un esi tai gatavs”.

Dzirde

Ik gadu 3. martā tiek  atzīmēta Starptautiskā dzirdes diena. Turpmākajos gados, pamatojoties uz statistikas prognozēm, ir gaidāms dzirdes zuduma izplatības pieaugums pasaules mērogā.  Pasaules Veselības organizācija aicina valstis nodrošināt cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem vajadzīgos rehabilitācijas pakalpojumus un dzirdes aparātus, kā arī veikt izglītojošu darbu iedzīvotāju vidū. Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas LOR klīnika kopā ar tās rezidentiem un Rīgas Stradiņa universitātes studentiem aicina visus interesentus 3. martā uz izglītojošiem pasākumiem.  Speciālisti stāstīs par dažādām dzirdes problēmām un Dzirdes dienas ietvaros varēs veikt bezmaksas dzirdes pārbaudes: otoskopiju un audiogrammu.

Nav komentāru