Jauns grāmatu papildinājums

Roja

• ICLVAS ir saņēmusi jaunu grāmatu papildinājumu, starp kurām ir  Ināras Rojas “Medicīniskā hipnoterapija”.  Grāmatā varēsiet iepazīties ar medicīniskās hipnoterapijas vēsturisko evalūciju, klīniskās medicīnas praksē balstītiem zinātniskiem pētījumiem un ar hipnoterapijas dažādu veidu pielietošanu. Tā paredzēta dažādu specialitāšu veselības aprūpes profesionāļiem, augstskolu studentiem un rezidentiem, psihoterapeitiem, psihologiem un pedagogiem, veselības mācības pasniedzējiem, kā arī ikvienam interesentam, kurš vēlas labāk izprast sevi.

Eiropas

Savukārt padziļināt savas zināšanas par Eiropas Psihologu asociāciju federācijas (EPAF) izstrādāto Eiropas Ētikas metakodeksu varēsiet izdevumā “Eiropas psihologu ētika”. Grāmatā ir daudz piemēru no reālās dzīves, kas atvieglo lasīšanu un izpratni.

Viksna

Ar Latvijas medicīnas vēsturi  mūs turpina iepazīstināt Arnis Vīksna savā jaunākajā darbā “Hercoga kurpes sudraba sprādze : šis un tas no medicīnas pagātnes Latvijā”, kurā ir apkopoti interesantākie teksti no autora publikācijām medicīnas žurnālos.

Datums: Friday, 5. January, 2018 plkst. 12:05

1. Šobrīd nav neviena komentāra.
(netiks izpausts)
Parakstīties komentāru RSS
  1. Nav atsauces uz rakstiem.