Daily Archives: 20/12/2017

5. teorētiskā sēde – kopsēde ar Psihiatrijas pulciņu “Sievietes psihiatriskā veselība”

5_seeede - Copy

2018. gada 9. janvārī, no plkst. 18:00 – 20:00 Rīgas Dzemdību nama Melka auditorijā norisināsies RSU Ginekoloģijas un dzemdniecības pulciņa 5. teorētiskā sēde, kas būs kopsēde ar mūsu universitātes Psihiatrijas pulciņu.

Sēdes laikā apspriedīsim perinatālos psihiskos traucējumus, psihotropo medikamentu lietošanu ginekoloģijā un grūtniecības laikā, sievietes hormonālā fona ietekmi uz noskaņojumu un uzvedību, kā arī psihiatriska rakstura saslimšanu ietekmi uz sievietes reproduktīvo sistēmu.

Sēdē piedalīsies psihiatre dr. Inta Barengo, Rīgas Stradiņa universitātes Psihiatrijas un narkoloģijas katedras vadītājs, psihiatrs, prof. Elmārs Rancāns un dr. Laura Lūse (2. gada rezidente ginekoloģijas – dzemdniecības specialitātē).

Uz tikšanos Jaunajā gadā!