Veiksmīgi noslēgusies pulciņa kopsēde ar LU kolēģiem “Aktuālās infekcijas grūtniecības laikā”

25299143_1741366415887544_3195457726166644920_n

 

Dārgie Ginekoloģijas un dzemdniecības pulciņa dalībnieki!

Šo pēcpusdien, pirmssvētku un Adventes laika noskaņās, visai kuplā skaitā kopā ar LU Ginekoloģijas pulciņu aizvadījām šā gada pēdējo teorētisko sēdi.

Kopsēdes tematika tika veltīta infekcijas slimībām grūtniecības laikā, kolēģi no LU sniedza dziļāku ieskatu par gripas un parvovīrusa B19 saslimšanām, savukārt mēs klātesošos iepazīstinājām ar B grupas beta hemolītiskā streptokoka, Zikas vīrusa infekciju slimībām, to izraisītajām komplikācijām un preventīvajiem pasākumiem. Sēdes noslēgumā guvām ieskatu par ļoti aktuālo grūtnieču vakcinācijas jautājumu!

Vislielākā pateicība abu pulciņu prezentētājiem: Ilzei Urtānei, Viktorijai Šalajevai(LU), Tomam Znotiņam(LU), Lienei Lukjaņinai un Evai Eglītei par ieguldīto darbu un drosmi uzstāties!

Sēdes diskusijas daļā iesaistījās un ar profesionālu padomu un ieteikumiem dalījās prof. Dace Rezeberga, dr. Sniedze Krūmiņa, dr. Ināra Miltiņa un dr. Elizabete Pumpure!

Ceram, ka šī tradīcija – kopsēdes rīkošana ar LU Ginekoloģijas pulciņu turpināsies arī nākotnē. Mums ir daudz kopīga un mūs visus saista un vieno ļoti fantastiska un aizraujoša medicīnas nozare!

Lai Jums visiem gaiši, silti, iedvesmojoši un īpašiem mirkļiem pārpilni svētki! 🙂

Sirsnībā,

Jūsu pulciņa vadītāja – Krista Krūmiņa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*